Екскурсійні тури Україною та Тернопіллям > Гори > Карпати (екскурсійно-відпочинковий тур)

версія для друку
«Карпати»
екскурсійно-відпочинковий тур 
(дводенна екскурсія)
    Зустріч з групою в м.Тернополі. Виїзд по маршруту:
   м.Яремче - більшість карпатських туристичних маршрутів перетинаються саме в цьому курортному містечку Прикарпаття. Це своєрідні «двері» що ведуть у Карпати. Яремче оточене горами: Маковиця (985 м), Велика Рокита (1100 м), Довбушанка (1755 м), Синячка (1401 м) та Горган (1432 м). Через місто пролягає дорога до найвищої вершини Українських Карпат - Говерли. Родзинкою Яремча є водоспад "Пробій", який розташований на річці Прут. З 12-метрового мосту над водопадом можна спостерігати, як Прут щомиті скидає по камінню на невеликій висоті (8 м) тонни води в утворену самою природою кам'яну чашу. Пробій - один з найповноводніших водоспадів Карпат. Поруч з водоспадом – найпопулярніший сувенірний ринок, на якому можна придбати дивовижні витвори місцевих умільців та сфотографуватись на тлі скель в гуцульських костюмах.
    Вільний час.
   м.Яремче - пішохідна екскурсія «Скелі Довбуша». Екологічна стежка «Скелі Довбуша» входить у Карпатський Національний природний парк, утворений в 1980 р. Народ увіковічив пам'ять про легендарного ватажка Одексу Довбуша в місцевих пам’ятках пов’язаних з його іменем: камінь Довбуша, скелі Довбуша, стежка Довбуша…
    «Стежка Довбуша» пролягає між скелями і веде до унікального скупчення групи скель-стрімчаків висотою до 20м. Протяжність маршруту приблизно 5 км., на долання якої піде близько 3-4 годин, та це того варто. Починається маршрут з заповідного урочища під назвою «Дрібка» і завершується «Коморою Довбуша», в якій, за легендою, заховані скарби Олекси Довбуша і що саме тут переховувався гуцульський ватажок.
    Скелі Довбуша в Яремче насправді не єдині в Карпатах : є такі в Бубнищах, є і просто скелі у Верхньому Синьовидному, які також носять опришківський «бренд», але саме ці скелі - туристична мекка! Стежка Олекси Довбуша - це таємнича місцевість, яка підкорює всіх відвідувачів своєю загадковістю та красою навколишньої природи.
    Нічліг (оплачується додатково, залежно від категорії вибраного проживання).

ІІ день

  
Виселення. Виїзд по маршруту:
  
с.Поляниця – село відоме тим, що на його території розташований найбільший в Україні гірськолижний комплекс „Буковель”. Буковель - найбільший і найсучасніший у Східній Європі гірськолижний курорт. На 4 горах (Буковель, Бульчіньоха, Бабин Погар, Чорна Клева) розташовано в цілому близько 60 км трас (зелені,сині, червоні та чорні). Перепад висот: від 40 до 285 м. На курорті функціонує більше 10 підйомників. Катання на канатній дорозі і огляд навколишньої панорами з висоти пташиного польоту. 
   с.Микуличин - найдовше село в Україні! Більша частина села - це територія Карпатського національного природного парку, який розташований на потоці Женець, що впадає в річку Прут. Тут знаходиться один із найкрасивіших водоспадів Карпат, висотою 12 метрів. Місцеві жителі назвали Женецький водоспад Гуком через шум, що доноситися від нього.
    
   Повернення в м.Тернопіль. Прощання з групою.


Мандруйте світом разом з нами українськими стежками!
Ми готові розробити і запропонувати нові екскурсійні маршрути
для найвибагливіших!


водопад
Женецький водопад (с.Микуличин)
mandry-svit.com.ua
mandry-svit.com.ua
канатна дорога ГК