Екскурсійні тури за кордон > Угорщина > Вихідні в Угорщині !


Вихідні в Угорщині !!!

1 день  Виїзд зі Львова                                                                                                                                                                       
2 день       Прибуття в Будапешт.
     Відвідання термальних купалень графа Сечені (≈13€) -одного із найбільших у Європі бальнеологічних комплексів і однієї із перших лікувальних купалень в Пешті. Тут знаходиться більше 60-ти басейнів з різною температурою та хімічним складом води. Ваші враження залишаться незабутніми...
     Оглядова екскурсія: прекрасна Буда та величний Пешт - це “Перлина Дунаю” - Будапешт! Одна з найкрасивіших площ Європи - площа Героїв, парк Варошлігет і замок в ньому – Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, в якому вінчаються всі королівські сім'ї Європи, пам'ятник Святої Трійці і сам Королівський Палац!
     Відвідання Тропікарія-Океанарія (≈6-8€)- найбільшого в Центральній Європі. У 8 залах вирує дике життя тропіків і глибин океану - алігатори, морські скати, великі пітони, сонні черепашки, симпатичні мавпочки, розумні папуги та ліниві ігуани. І все це в справжньому Тропічному лісі під теплою тропічною зливою з громом та блискавкою... А ще в 11-метровому тунелі можна поспостерігати за тигровими акулами у супроводі безлічі інших рибок різноманітної форми та розмірів з яскравим макіяжем та манікюром.
     Вільний час у торговому центрі "Кампона".
     Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.
3 день      Сніданок. Виселення з готелю.
     м.Сентендре – чудове і затишне містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв та сувенірних крамничок. Саме тут варто спробувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки у музеї марципанів. (≈2-3 Є)
     Переїзд в місто Егер.
     Пішохідна оглядова екскурсія по Егеру: Егерська фортеця 13 століття, Кафедральний собор (Базиліка), Мінарет, площа Іштвана Добо.
Відвідання термальних купалень «Егерсалок»! (≈5-9 Є.) - термальні джерела, які витікають на поверхню з глибини 400 метрів і мають температуру 68 градусів. Вода, стікаючи по схилу гори, створила соляний пагорб площею 400 кв. метрів. В усьому світі тільки тут та в азіатській частині Туреччини - Паммукале є ось таке природне утворення.
     А ще Егер - центр виноробного регіону: найвідоміше з вин - "Бичача Кров", а найприємніше - "Егерська Дівчина". Одже, запрошуємо всіх в Долину Красунь на дегустацію вин, де Ви зможете покуштувати угорський гуляш, продегустувати та придбати різні сорти вин !!!(10-15 Є).
     Виїзд на Україну. По дорозі – зупинка в TESCO.
4 день   Прибуття у місто Львів.


У вартість входить:
☺проїзд автобусом євро класу (кава, чай під час сан.зупинок);
☺проживання в готелі *** (2-3-місне розміщення);
☺ сніданки (шведський стіл);
☺екскурсії згідно програми;
☺супровід керівника групи, медичне страхування.

У вартість не входить:
☺ вечері з розважальною програмою;
☺вхідні квитки, вказані у програмі;
☺консульський збір 35Є для дорослих.