Екскурсійні тури за кордон > Франція

програма туру "Круті канікули в Європі"
     
Офіційна назва - Французька Республіка.
Географічне положення - розташована в західній частині Європи, межує на північному сході з Бельгією, Люксембургом і Німеччиною, на сході з Німеччиною, Швейцарією та Італією, південному заході з Іспанією й Андоррою, омивається Атлантичним океаном, Північним і Середземним морями.
Територія - 551,6 тис. кв. км. 
Столиця - Париж. 
Адміністративний поділ - 22 області, 96 департаментів, включаючи особливу територіально-адміністративну одиницю Корсику, 36684 комуни. Існує також поділ на З7 історичних провінцій. 
Інші великі міста - Марсель, Ліон, Тулуза, Ніцца, Страсбург, Нант, Бордо.
Офіційна мова - французька.
Релігія - основна релігія християнство (католицизм, протестантизм, православ’я), на другому місті за кількістю віруючих – іслам, також представлений буддизм та іудаїзм.  
Грошова одиниця - євро=100 євроцентів
Національне свято - 14 липня - День взяття Бастилії (1789 р.). 
Державний прапор - синьо-біло-червоний. Білий колір символізує королівську владу, а синій і червоний - кольори кокарди національної гвардії Парижа. 
Державний герб - офіційно в країні державний герб не затверджено, проте є емблема Франції, яка стала символом країни після 1953 року.
Членство в міжнародних організаціях - є членом ООН і більшості спеціалізованих агентств цієї організації, РЄ (1949), ОБСЄ, ЄС (1957), НАТО (1949), Організації економічного співробітництва і розвитку (1960), ЗЄС(1954).