Екскурсійні тури за кордон > Словаччина > Словацькі візерyнки


СЛОВАЦЬКІ ВІЗЕРУНКИ !
Бойніце – Братислава - Відень – Попрад!

    
1 день     Виїзд зі Львова. Перетин українсько-словацького кордону.               
                                                                                                                                                                                                             
2 день    Переїзд по території Словаччини. Прибуття до міста Бойніце.
   Відвідання Бойницького замку
- одного з найстаріших і найцікавіших у Словаччині. У XX столітті замок перетворився на музей, що має найбагатшу колекцію творів мистецтва. У замковій церкві особливої уваги заслуговує італійський готичний вівтар XIV століття. Бойніцький замок "привидів" - унікальне і майже неймовірне злиття готики і ренесансу: барвисті інтер'єри замку виконані в стилях різних епох. Історія замку оповита численними таємницями про графа Пальфі і його кохану. Таємнича історія чекає нас... Згідно з легендою, з саркофагу графа Пальфі виділяється отрута, походження якої не вдається встановити, а в самому замку іноді з'являються привиди!!! (вхідний квиток оплачується додатково).
    Переїзд в столицю Словаччини – м.Братіслава. 
    Екскурсія «Дунайська «красуня» - Братислава, яка соромлячись і пишаючись, постає перед Вашим поглядом незвичайним ансамблем: Братиславська фортеця – Град, Євангелійський ліцей, який зберігає ідилію минулого - Старе місто, готичний собор Святого Мартіна, вишукана Ратуша (15 століття), Михальська брама з грандіозною вежею, через яку королі проїжджали на коронацію, охоронці придворних таємниць - древні замки Мірбах і Прімаціал. Стикнувшись з витонченістю і благородством столиці королів, мрії постають у новому світлі…
    Переїзд в готель. Поселення. Нічліг.
3 день     Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Австрію.
    Оглядова екскурсія «Відень - столиця Габсбургів». Відень - місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне … Його заслужено називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своїм шармом і теплом... Це надзвичайне місто! – вузенькі середньовічні вулички, просторі імперські площі… Ринг, Ратуша, Парламент, пам`ятник Марії –Терезії, Віденський університет,Віденська опера, найдовша вулиця Відня – Марія – Хільфер - штрассе,будинок мистецтва – Хундертвасер,міський парк Відня, в якому знаходяться позолочений пам’ятник «королю вальсів» - Йогану Штраусу, який є лідером за кількістю зроблених фотографій, і звичайно ж – собор святого Стефана – духовного символу історії та долі Австрії. 
    Вільний час для придбання сувенірів.
    Переїзд на територію Словаччини. Поселення в готель. Нічліг.
4 день     Сніданок. Виселення з готелю. 
    Переїзд в м.Стара Любовня.
    Пропонуємо екскурсію «Сплави на плотах по річці Дунаєць». (район Старої Любовні) Сплави проводяться на території Пенінського народного парку, розташованого на кордоні Словаччини і Польші. На території парку русло Дунайцю оточено горами та скелями дивовижної краси. Саме це робить сплави на плотах дуже популярними. Сплав відбувається на традиційних дерев’яних плотах, якими керують справжні професіонали – флісаки- вічні парубки! З плоту можна побачити найвищу точку парку – Три Корони, вершину Соколиця, а також дуже мальовничий перелом річки Дунаєць (вхідний квиток оплачується додатково).
    Сплави на плотах річкою Дунаєць - це одна з найпопулярніших туристичних принад Пенінського національного парку. Спробуйте і ви!
     Переїзд в м.Попрад. По можливості - відвідування «Аква Ситі» (≈13 Є/2год.) – поніжитись в басейнах з термальною водою, насолодитись всілякими атракціонами, поринути у таємничий світ саун… 
     Виїзд на Україну. По дорозі – зупинка в TESCO.
5 день      Прибуття у місто Львів.