Екскурсійні тури за кордон > Угорщина > Прикольні канікули в Угощині + Відень !


«Прикольні канікули» Угорщина + Відень

1 день     Виїзд зі Львова. Перетин україно - угорського кордону.
2
день
    Приїзд вранці в Мішкольц - Тапольце. Відвідання підземного гроту гори Верхедь – печерної купальні в Мішкольц - Тапольце. Світлові ефекти, таємничість і загадковість. До Ваших послуг купання та водні атракції (8 €).
    Переїзд в Будапешт.
    Оглядова екскурсія: прекрасна Буда та величний Пешт - це “Перлина Дунаю” - Будапешт! Одна з найкрасивіших площ Європи - площа Героїв, парк Варошлігет і замок в ньому – Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, в якому вінчаються всі королівські сім'ї Європи, пам'ятник Святої Трійці і сам Королівський Палац!
    Екскурсійна програма "У світлі тисячі вогнів" на кораблику по Дунаю (15 €) - перед Вами відкриється панорама Будапешту, яка вважається частиною Всесвітньої культурної спадщини: 9 мостів через Дунай, фортечна гора з Королівським палацом, а також набережна в святковій ілюмінації.
    Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.

день
    Сніданок. Переїзд в Австрію.
    Оглядова екскурсія «Відень - столиця Габсбургів» (20 €) – Відень, місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне … Його заслужено називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своїм шармом і теплом... Це надзвичайне місто! – вузенькі середньовічні вулички, просторі імперські площі… Ринг, Ратуша, Парламент, пам`ятник Марії –Терезії, Віденський університет,Віденська опера, найдовша вулиця Відня – Марія – Хільфер - штрассе,будинок мистецтва – Хундертвасер,міський парк Відня, в якому знаходяться позолочений пам’ятник «королю вальсів» - Йогану Штраусу, який є лідером за кількістю зроблених фотографій, і звичайно ж – собор святого Стефана – духовного символу історії та долі Австрії.
    Вільний час для придбання сувенірів.
    Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
4  день     Сніданок.    
    Відвідання Тропікарія-Океанарія (6-8€)- найбільшого в Центральній Європі (знаходиться в торговому центрі "Кампона"). 8 залів! де вирує дике життя тропіків і глибини океану - алігатори, морські скати, великі пітони, сонні черепашки, симпатичні мавпочки, розумні папуги та ліниві ігуани. І все це в справжньому Тропічному лісі під теплою тропічною зливою з громом та блискавкою... А ще в 11-метровому тунелі можна поспостерігати за тигровими акулами у супроводі безлічі інших рибок різноманітної форми та розмірів з яскравим макіяжем та манікюром
    Поїздка в Закрут Дунаю з екскурсією у Вишеград і Сентендре (10Є).
    Вишеград – колишня столиця Угорщина, пізніше літня резиденція та улюблене місце відпочинку короля Матяша. Відвідання фортеці, звідки відкривається чудова панорама на Закрут Дунаю – гори, блакитний Дунай прямуючий удалечінь, невеликі острівки і, заховані в деревах, червоні дахи будиночків
    Сентендре – чудове і затишне містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв та сувенірних крамничок. Саме тут варто спробувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки.
    Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
5 день     Сніданок.
    Переїзд в місто Егер.
    Відвідання термальних купалень «Егерсалок»! (5-8 Є.) - термальні джерела, які витікають на поверхню з глибини 400 метрів і мають температуру 68 градусів. Вода, стікаючи по схилу гори, створила соляний пагорб площею 400 кв. метрів. В усьому світі тільки тут та в азіатській частині Туреччини - Паммукале є ось таке природне утворення.
    Пішохідна оглядова екскурсія по Егеру: Егерська фортеця 13 століття, Кафедральний собор (Базиліка), Мінарет, площа Іштвана Добо.
    Виїзд на Україну. По дорозі – зупинка в TESCO.
 6 день     Прибуття у Львів.

У вартість входить:
☺ проїзд автобусом євро класу;
☺ проживання в готелі (2-3-місне розміщення);
☺ сніданки (шведський стіл) + вечері;
☺ екскурсії згідно програми;
☺ супровід керівника групи, медичне страхування.

У вартість не входить:
☺ вхідні квитки, вказані у програмі;
☺ консульський збір 35Є для дорослих.