Екскурсійні тури Україною та Тернопіллям > Фестивалі > Фестивально-театралізоване дійство «Маланка» у с.Горошова

 
Фестивально-театралізоване дійство
 «Маланка» у с.Горошова

 
    Село Горошова, що на Тернопільщині, перетворюється на маленьке «Ріо де Женейро» в ніч з 13 на 14 січня, дивуючи маскарадом!
Раз на рік це село змінює обличчя. Мало не всі односельчани переодягаються у заздалегідь приготовлені костюми, прилаштовують маски і виходять на вулицю. Давні фольклорні традиції збереглися тут не лише в переказах чи легендах, а й набули в останні десятиліття нових рис, увібравши в себе селянську мудрість та гумор .
    На етнофестиваль «Горошівська Маланка» приїжджають декілька тисяч людей з різних міст і приєднуються до народних гулянь.
Цікаві персонажі дійства – цигани, чорти, матроси, медпрацівники, тигрята, пірати - усіх і не перелічити ! – дивують гостей переберії. Тут і головна винуватиця свята – Маланка! Це переодягнений хлопець, який разом з ватагою парубків має перейти кожну хату у селі, де живуть дівчата від 13 років і завіншувати їх, побажавши усіх благ в Новому році.
    Під час фестивалю, вертепи з нетрадиційними і традиційними персонажами, змінюючи один одного на сцені, вітають усіх гостей зі святом, віншують, колядують, жартують!
    Також родзинкою свята є величезні фігури тварин - символи Нового Року за китайським календарем , біля яких усі фотографуються на удачу, успіх, та й просто на згадку.
    Але не так просто потрапити на фестиваль-переберію. Перед в’їздом у село вас зустрінуть «пости ДПС», тому приготуйте «хабар» для підняття шлагбауму! А за це Вас почастують чаркою!
    Тож, запрошуємо Вас на Старий Новий рік на свято Маланки, щоб відчути драйв бразильського карнавалу!

Мандруйте світом разом з нами українськими стежками!

Для найвибагливіших туристів ми готові розробити і запропонувати індивідуальні екскурсійні маршрути !