Екскурсійні тури за кордон > Франція > програма туру "Круті канікули в Європі"

  версія для друку

Круті канікули в Європі!
Чехія-Німеччина-Франція-Бельгія-Нідерланди-Польща 

  

  1 день  Виїзд з м. Львова. Перетин кордону.
  2 день
             
    Переїзд по території Чехії.
   Прибуття в м.Кутна Гора: екскурсія містом. Історичний центр міста входить до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. За легендою, один молодий монах заснув опівдні під виноградником, і раптово біля його голови із землі виросли три срібні прути. Монах стрімголов побіг до свого монастиря сповістити про явище, а знаменне місце накрив власною рясою, яку в той час так і називали - кутна. Звідси і незвична назва чеського містечка. Собор Св.Варвари побудований в 1388 році, виконаний в стилі барокко і прикрашений готичними фресками. Святу Варвару назвали покровителькою шахраїв, які проживали у м.Кутна Гора. Поруч із собором розміщена невеличка оглядова площадка, з якої відкривається мальовнича панорама міста.
    Однією з головних визначних пам'яток міста є каплиця Всіх Святих або «Костніца». Каплиця розташована на околиці міста, в містечку Седлец. Її інтер'єр, виконаний з людських кісток, водночас страхітливий і зачаровуючий . Дизайн цього костелу насправді можна вважати найнезвичайнішим у світі. Адже його інтер’єр оформлений за допомогою 40 000 людських кісток та черепів. Цей оссуарій користується підвищеним туристичним попитом - бо тут черепи і кістки не просто складені докупи, тут з них виготовлені герби, люстри, прикраси на стінах та стелі.  
    Переїзд в готель. Поселення. Вечеря.Ночівля.                                     
 3 день     Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Нюрнберг, Німеччина. 
    Прибуття до м.Нюрнберга: пішохідна екскурсія містом. Імперський Нюрнберг – невеличке містечко, де знаходиться найзнаменитіша ринкова площа країни, Фонтан сорока фігур, Дім Дюрера, Дім Правосуддя, храми - близнюки, п’ятикілометрова стіна та замок Кайзербург з восьмидесятьма збереженими вежами та величезною кількістю воріт. Фахверкові будинки додають колориту старовинним вуличкам цього європейського містечка. Нюрнберг відкриє багато таємниць: тут створили кишеньковий годинник та перший глобус, звідси відправився перший потяг, а також це містечко - світова столиця іграшок, батьківщина Лускунчика та олов’яних солдатиків.
   Вечеря. Нічний переїзд в м.Париж, Франція.
                                                                                                                                                                          
 4 день    Прибуття до Парижу. Сніданок. 
   Автобусна екскурсія по найромантичнішому місті Європи: Тріумфальна арка, Ейфелева вежа, Єлисейські поля, Нотр-Дам де Парі. Давайте разом поринемо у світ геніальної архітектури та втіленої в ній безмежності людської уяви…
    Факультативно можна піднятися на оглядовий майданчик Ейфелевої вежі (≈8-14Є).
    Відвідання Лувру – одного з найбільших художніх музеїв світу, де зібрано «усе», тому цей музей можна назвати універсальним. Найбільш відвідувані експонати: скульптура Венери Мілоської, картини Леонардо да Вінчі, зокрема, знаменита на весь світ Джоконда (Мона Ліза), полотна Рембрандта, а також розкішні покої Наполеона… (≈ 9-15 Є)
    Париж можна оцінити і в віддзеркаленні вод Сени, яка заспокоїть вашу душу своїм ніжним штилем. Реалізувати цей задум можна здійснивши круїз на кораблику по річці Сені (≈15Є). 
    
Вечеря.Поселення в готель.Нічліг.
 5 день     Сніданок. 
    Ми вирушаємо у фантастичний світ голлівудських мультиків – Паризький парк розваг - Діснейленд. (15Є - трансфер з Парижу в Діснейленд + вхідний квиток ≈35Є). Це казкове місто атракціонів, де всі дорослі перетворюються на дітей, а маленькі пустуни можуть повеселитися від душі. Чарівники - винахідники парку створили п'ять міні чудо-світів, на огляд яких мало цілого дня. У парк варто приїхати хоч би тільки для того, щоб подивитися на цю туристичну "мекку" Франції, - чарівне царство мультфільмів Уолта Діснея!
    А для бажаючих пропонуємо екскурсію на легендарний Монмартр – найвідоміший пагорб Парижа. На вершині пагорба знаходиться базиліка Сакре-Кйор. Позаду церкви – квадратна дзвіниця із найвідомішим у Парижі та одним з найбільших у світі дзвонів «Савоярдом», вагою 19 тонн. Базиліка Сакре-Кйор - одна з найпопулярніших визначних пам'яток французької столиці (проїзд громадським транспортом).
   
Вечеря. Повернення у готель. Нічліг.
 6 день     Сніданок. Виселення з готелю. 
   Екскурсія в Королівський Версаль. Цей палац - один з найбільших палацово-паркових ансамблів Європи. Тут розміщений історичний музей, одинадцять залів якого демонструють часи правління Людовіка XIII та Людовіка XIV. Вражають красою та пишністю Великі Королівські покої, найкращим залом є Дзеркальна галерея, яку прикрашають 17 величезних вікон, що виходять у парк, який відбивається в дзеркалах на протилежній стіні кімнати. Версальський парк, створений архітектором Андре Ленотром, вражає своєю красою і створює неперевершений вигляд на палац в стилі класицизму.(≈14 Є).
   Переїзд у Бельгію. 
   Прибуття у м.Брюссель: екскурсія столицею Бельгії. Брюссель - місто з чудовою архітектурою та багатовіковою історією. В кожному містечку Бельгії, за давньою традицією, є лише одна площа з годинником. Тому серце Брюсселя - головна площа Гранд Плас з ратушею. Символом Брюсселя є знаменитий фонтан Manneken Pis (Пісяючий хлопчик), висотою всього лише 61 сантиметр, - своєрідна «візитка» міста. Головна визначна пам'ятка Брюсселя - Королівський палац з величезним парком. Кафедральний собор Св.Михайла - одна з найвизначніших пам'яток готичної архітектури Брюсселя, яка просто зачаровує своєю красою. Найвідоміша і незвичайна пам'ятка Брюсселя – Атоміум - модель атома заліза, збільшена в 165 млрд. разів.
   
Переїзд в готель. Поселення. Вечеря. Ночівля.
 7 день     Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по території Нідерланди.Прибуття в м.Гаагу. 
    Екскурсія в Мадуродам – парк мініатюр. Мадуродам - найменше місто в Нідерландах, проте це найбільший у світі мініатюрний парк-місто, зменшений у 25 разів. Мадуродам був побудований в 1952 р. Блукаючи по вуличках-стежинах Мадуродама, де будинки навряд чи вище коліна, легко можна відчути себе Гулівером. Тут можна побачите все, що асоціюється з Нідерландами: вітрякові млини і тюльпани, порти, канали і дамби, а також найцікавіші місця найкрасивіших голландських міст: будівлі та споруди, оригінали яких знаходяться в різних частинах Нідерландів (≈15 Є).
    Переїзд у м. Ліссе.
    Екскурсія в унікальний парк Койкенхоф. Це найпривабливіший квітковий парк Нідерландів, площею 32 гектари та загальною довжиною стежок 15 кілометрів! Він наповнений квітучими тюльпанами, гіацинтами, нарцисами, фрезіями, орхідеями та іншими цибулинними рослинами. Понад сім мільйонів квіткових цибулин посаджено вручну, тому це найбільший тюльпановий парк у світі, бо налічує 4.5 млн. тюльпанів 100 різних сортів. Протягом 8 тижнів ці квіти цвітуть усіма кольорами веселки. Кількість і різноманітність відтінків не піддаються жодному опису: від крихітного гостролистого карлика з яскраво-оранжевою або фіолетовою голівкою - дикорослого тюльпана, який і сьогодні зустрічається в степах Кримського півострова, - до розкішних садових тюльпанів, висотою із соняшник і розміром з невеликий лотос. Парк "Кейкенхоф" – не просто виставка тюльпанів! Щороку квіткові композиції присвячують певній події чи країні. Парк тюльпанів вважають одним із найбільш привабливих місць на планеті для фотографування. Це й не дивно, кожен хоче забрати із собою хоча би часточку цієї феєричної краси (≈15 Є).
   
Переїзд в готель. Поселення. Вечеря. Нічліг.
8 день     Сніданок. Виселення з готелю.
   м.Амстердам: оглядова екскурсія. Амстердам - столиця Нідерландів, розташована на річці Амстел. Це місто - шедевр середньовічної архітектури, що поєднує в собі величні собори, мальовничі канали, старовинні будинки, церкви, ратуші і сучасні споруди. Вітряні млини є символом не тільки столиці Нідерландів, а й усієї країни. Амстердам - місто сотень каналів, через які перекинуто понад 600 мостів, найкрасивіші з них: Блаубург і Махере-брюг. Канали ділять місто на 90 островів.
   Амстердам - це місто, де повно пам'яток архітектури: близько 4000 будівель XVI та XVII століть. Одна з найкрасивіших будівель у місті – Аудекерк. Історичний центр міста - "Квартал Великих каналів" – це, перш за все, знаменита площа Дам з Королівським палацом, Нова церква - місце коронації нідерландських монархів і знаменитий музей Мадам Тюссо. В Амстердамі величезна кількість церков: найстаріша церква міста - готична Стара церква (1300р.), найбільша в Нідерландах ренесансна церква – "Західна", де розташована могила Рембрандта, а також один з найбільших католицьких соборів Європи - Амстелькрінг (XVII в.), в якому зараз розташований музей. Тут знаходиться нульова точка відліку рівня моря для всього світу - Амстердамський футшток. Тож місто насправді в силу свого віку та історичного значення є справжньою скарбницею. Амстердам настільки різноплановий, що кожен мандрівник знайде в ньому щось для себе…
   
Вечеря. Нічний переїзд в м.Вроцлав, Польща.
9 день     Прибуття в м.Вроцлав. Сніданок. 
   Оглядова екскурсія містом.
 Вроцлав - легендарна колиска Польщі, яку ще називають «Польською Венецією». Це місто вирізняється прекрасною архітектурою та є одним з найкрасивіших в Польщі, а площа вроцлавського ринку займає друге по величині місце після Краківської. Ратуша зі старовинним сонячним годинником, магічний Тумський острів - найстаріша частина міста, головною прикрасою якого є костел св. Єлизавети. Для більшості це місто чудес, де кожен знайде частинку своєї мрії...
По можливості відвідання аквапарку у Вроцлаві (вх.квиток ≈ 15Є) www.aquapark.wroc.pl/
   
Поселення в готель. Вечеря. Нічліг.
10 день     Сніданок. Виселення з готелю.
    Переїзд у м.Ланцут. 
    Екскурсія: замок Ланцут - прекрасний неоренесансний замок, одна з найбагатших в Польщі резиденцій 1629-1641г. Замок належав аристократичним родам Любомирських, Стадницьких та Потоцьких. У внутрішніх приміщеннях замку представлені твори мистецтва та скульптури XVII-ХХ століття (вх.квиток ≈ 9Є). Палацовий комплекс оточує старий, мальовничий парк в англійському стилі. Ланцутський каретний двір із цікавою і однією з найбільших у Європі колекцій старовинних карет www.zamek-lancut.pl.
   
Виїзд на Україну. По дорозі – зупинка в TESСO.
11 день    Прибуття у місто Львів.
        
Вартість туру:  *
    У вартість входить:
☺ проїзд автобусом євро класу
☺ проживання в готелі *** (2-3-місне розміщення);
☺ харчування по програмі;
☺ екскурсії згідно програми;
☺ супровід керівника групи;
☺ медичне страхування.

    У вартість не входить:
☺ вхідні квитки, вказані у програмі;
☺ додаткове харчування;
☺ консульський збір 35Є для дорослих.


* вартість туру просимо уточнювати у наших менеджерів.

найромантичніше місто світу - Париж
замок у м.Ланцут (Польща)
найромантичніше місто світу - Париж
Нідерланди
парк тюльпанів Койкенхоф (Нідерланди)
м.Вроцлав (Польща)