Екскурсійні тури Україною та Тернопіллям > Гори > Карпатський екстрим ! (похід у гори на 1 день !)

«Карпатський екстрим !» –
похід у гори на 1 день !
(одноденна екскурсія)

   

   
Зустріч з групою в м. Тернополі. Виїзд по маршруту:
    с.Бубнище - скелі Довбуша – Геологічна пам'ятка природи «Скелі Довбуша» — природна фортеця періоду X століття — лежить на висоті 668 м над рівнем моря. Це скелясті виступи пісковиків заввишки до 80 м, що утворились більше 70 млн. років тому на дні моря. За переказами, у XVII—XVIII ст. тут таборували опришки, які використовували печери під сховище. Унікальний скельний комплекс названий на честь легендарного опришка Олекси Довбуша. Основна частина комплексу - це неповторне за своїми формами і розташуванням нагромадження мальовничих гігантських скель, каменів, що нагадують дивовижні істоти. Природа сама створила такий оборонний комплекс. Ще в Україні подібна фортеця є в с. Урич (Тустань). Поєднання лісу і скал залишає незабутні враження. 
   Після відвідування кам'яного лабіринту скель - огляд невеличких водоспадів гірської річечки Сукіль. 
Річка Сукіль спадає кількома широкими каскадами, свого роду сходами (порогами, уступами), найвищий з яких сягає близько 1 м.  Каскади простягаються від одного берега до другого по всій ширині річки (близько 15 м). Сукільські водоспади мальовничі та легкодоступні й часто відвідувані туристами.
    За наявності вільного часу, переїзд в с.Гошів та відвідування монастиря.
    с.Гошів називали «Сонцем Передгір’я», тому що сотні тисяч людей йшли сюди на прощу. Перед початком Першої світової війни це святе місце стало одним з найбільших відпустових місць Галичини. Тут, на Ясній горі, знаходиться Святопреображенський василіанський монастир - відроджене відпустове місце з 1991 року. Головною святинею монастиря є чудотворний образ Божої Матері, який  із найдавніших часів є славним на всю Галичину. Відомості про чудотворну копію сягають першої половини XVIII ст. Гошівська ікона є копією чудотворної ікони Ченстоховської Богородиці.
    Повернення в м. Тернопіль. Прощання з групою.

Мандруйте світом разом з нами українськими стежками!

Ми готові розробити і запропонувати нові екскурсійні маршрути
для найвибагливіших!
 
mandry-svit.com.ua
mandry-svit.com.ua
mandry-svit.com.ua