Екскурсійні тури Україною та Тернопіллям > Гори > «Карпатський трамвай» – унікальний маршрут в гори! (одноденна подорож)

«Карпатський трамвай» –
унікальний туристичний маршрут в гори !
(одноденна екскурсія)

    

    
Зустріч з групою в м.Тернополі. Виїзд по маршруту:
     с.Вигода. Біля цього села був влаштований перший тартак (пилорама) для заготівлі деревини. Вузька залізниця сполучала тартак в лісі з лісопильним заводом у самому селі Вигода. Ця лісопильна фабрика вважалася на той час найбільшою у Галичині. Потяг возив в давнину на роботу лісорубів, а тепер – допитливих туристів. Зараз це унікальний туристичний маршрут в гори - «Карпатський трамвай» в глиб Ґорган на маленькому потязі з цікавими вагончиками: СВ, кабріолет і льора. Туристи мають можливість покататися на збудованій у 1898 році унікальній вузькоколійці: вона більш ніж удвічі вужча за стандартну!
    Гори нависають над потягом… І трамвайчик маневрує серпантином вздовж річки Мізунки так, що мандрівники роздивляються гірські краєвиди, які не поступаються швейцарським, милуються водоспадами та куштують під час зупинок смачну джерельну воду. А екскурсовод розповідає жартівливі оповідки і різноманітні історії про життя бойків… 
     Переїзд в с.Гошів.
    с.Гошів називали «Сонцем Передгір’я», тому що сотні тисяч людей йшли сюди на прощу. Перед початком Першої світової війни це святе місце стало одним з найбільших відпустових місць Галичини. Тут, на Ясній горі, знаходиться Святопреображенський василіанський монастир - відроджене відпустове місце з 1991 року. Головною святинею монастиря є чудотворний образ Божої Матері, який і з найдавніших часів є славним на всю Галичину. Відомості про чудотворну копію сягають першої половини XVIII ст. Гошівська ікона є копією чудотворної ікони Ченстоховської Богородиці.
    Повернення в м. Тернопіль. Прощання з групою.

Мандруйте світом разом з нами українськими стежками!

Для найвибагливіших туристів ми готові розробити і запропонувати індивідуальні екскурсійні маршрути ! 
mandry-svit.com.ua
mandry-svit.com.ua
mandry-svit.com.ua
mandry-svit.com.ua
mandry-svit.com.ua
mandry-svit.com.ua