Екскурсійні тури Україною та Тернопіллям > Гори > "Чарівна Буковина"

«Чарівна Буковина»
(дводенна екскурсія)
 
  
І день
    Зустріч з групою. Виїзд з м. Тернополя по маршруту:
    м.Чернівці. Це один з найцікавіших куточків Буковини - «маленький Відень на Пруті». Особливе враження справляє центральна міська площа Ринок з Ратушею, з якої в полудні сурмач виграє мелодію «Там, на тому боці,там живе Марічка», та Театральна площа, окрасою якої є музично-драматичний театр ім.О.Кобилянської. Архітектурним символом міста визнана Резиденція митрополитів Буковини, в ансамблі якої чех Й. Главка органічно поєднав різні архітектурні мотиви.
    Чернівці є альфою і омегою для пізнання Буковинського краю. Вулиці О.Кобилянскої, Вірменська закохають вас у це чарівне місто чудовими зразками різних стилів архітектури. Незвичайна архітектура, що поєднує у собі,здавалося б, непоєднувані стилі, дивний світ переказів і легенд зроблять Вашу мандрівку цим містом неповторною. 
    Поселення.Нічліг.

ІІ день

    Виселення з номерів. Виїзд по маршруту:
    с.Виженка – селище в обрамленні гір. Виженку називають воротами Буковинських Карпат. Від Виженки розпочинається Буковинська Гуцульщина - унікальний історико-етнографічний район Українських Карпат. Звідси можна здійснити мандрівку в Національний природний парк «Вижницький». Туристи пройдуть перевалом Немчіч, оглянуть печеру Олекси Довбуша, скелі Протятий камінь, урочище «Соколине око», яке складається з групи скель висотою до 40 метрів, та численні водоспади на річці Виженці.
   Повернення в м. Тернопіль. Прощання з групою.


Мандруйте світом разом з нами українськими стежками!

Ми готові розробити і запропонувати нові екскурсійні маршрути
для найвибагливіших!

mandry-svit.com.ua
mandry-svit.com.ua
mandry-svit.com.ua